Het is nu in alle landen van de wereld

Agüenit
Synchronisation via 3669...
Agüenit

Zie Agüenit op een kaart

Verschuiving uur Agüenit - in real time

Weer Agüenit + weersvoorspelling

Nieuwjaar 2027
56dagen 06h 25min 12s

Hoe laat is het in Agüenit?

De huidige tijd in Agüenit staat hierboven in realtime, tot op de seconde, gesynchroniseerd via NTP met referentietijdservers. Agüenit ligt in Westelijke Sahara, in de tijdzone Africa/El_Aaiun. Agüenit verzet de klok niet in de loop van het jaar: de lokale tijd is altijd UTC +0:00.

Tijdsverschil met Amsterdam: −1:00 op dit moment. Als het in Amsterdam 12:00 uur is, is het in Agüenit 11:00 uur.

Tijdzone en tijdswijziging in Agüenit

TijdzoneAfrica/El_Aaiun
Verschil met UTC nuUTC +0:00
ZomertijdNiet van toepassing
Verschil met Amsterdam−1:00

Zonsopkomst en zonsondergang vandaag in Agüenit

Vandaag, 5 november 2026, komt de zon in Agüenit op om 06:58 uur en gaat onder om 18:13 uur (lokale tijd); de dag duurt 11 h 15 min. De zonnemiddag is om 12:36 uur.

Meer over Agüenit

Bekijk de ligging en GPS-coördinaten van Agüenit, de tijden van zonsopkomst en zonsondergang en de maanfase, praktische informatie over het land (landcode, munteenheid, talen) en het tijdsverschil tussen Agüenit en elke andere stad. De wereldklok toont de tijd in alle hoofdsteden.

Veelgestelde vragen over de tijd in Agüenit

Hoe laat is het nu in Agüenit?

De huidige tijd in Agüenit staat bovenaan deze pagina, in realtime en tot op de seconde, in de tijdzone Africa/El_Aaiun.

Wat is het tijdsverschil tussen Agüenit en Amsterdam?

Tijdsverschil met Amsterdam: −1:00 op dit moment. Als het in Amsterdam 12:00 uur is, is het in Agüenit 11:00 uur.

Heeft Agüenit zomertijd?

Agüenit verzet de klok niet in de loop van het jaar: de lokale tijd is altijd UTC +0:00.

Hoe laat komt de zon vandaag op in Agüenit?

Vandaag, 5 november 2026, komt de zon in Agüenit op om 06:58 uur en gaat onder om 18:13 uur (lokale tijd); de dag duurt 11 h 15 min. De zonnemiddag is om 12:36 uur.

Défiler vers le haut