Het is nu in alle landen van de wereld

Alquízar
Synchronisation via 3669...
Alquízar

Zie Alquízar op een kaart

Verschuiving uur Alquízar - in real time

Weer Alquízar + weersvoorspelling

Nieuwjaar 2027
78dagen 22h 15min 06s

Hoe laat is het in Alquízar?

De huidige tijd in Alquízar staat hierboven in realtime, tot op de seconde, gesynchroniseerd via NTP met referentietijdservers. Alquízar ligt in Cuba, in de tijdzone America/Havana. Op dit moment geldt in Alquízar de zomertijd: de lokale tijd is UTC −4:00. De volgende tijdswijziging in Alquízar is op 1 november 2026: de klok gaat een uur achteruit.

Tijdsverschil met Amsterdam: −6:00 op dit moment. Als het in Amsterdam 12:00 uur is, is het in Alquízar 06:00 uur.

Tijdzone en tijdswijziging in Alquízar

TijdzoneAmerica/Havana
Verschil met UTC nuUTC −4:00
ZomertijdJa, momenteel van kracht
Volgende tijdswijziging1 november 2026
Verschil met Amsterdam−6:00

Zonsopkomst en zonsondergang vandaag in Alquízar

Vandaag, 13 oktober 2026, komt de zon in Alquízar op om 07:26 uur en gaat onder om 19:06 uur (lokale tijd); de dag duurt 11 h 40 min. De zonnemiddag is om 13:16 uur.

Meer over Alquízar

Bekijk de ligging en GPS-coördinaten van Alquízar, de tijden van zonsopkomst en zonsondergang en de maanfase, praktische informatie over het land (landcode, munteenheid, talen) en het tijdsverschil tussen Alquízar en elke andere stad. De wereldklok toont de tijd in alle hoofdsteden.

Veelgestelde vragen over de tijd in Alquízar

Hoe laat is het nu in Alquízar?

De huidige tijd in Alquízar staat bovenaan deze pagina, in realtime en tot op de seconde, in de tijdzone America/Havana.

Wat is het tijdsverschil tussen Alquízar en Amsterdam?

Tijdsverschil met Amsterdam: −6:00 op dit moment. Als het in Amsterdam 12:00 uur is, is het in Alquízar 06:00 uur.

Heeft Alquízar zomertijd?

Op dit moment geldt in Alquízar de zomertijd: de lokale tijd is UTC −4:00. De volgende tijdswijziging in Alquízar is op 1 november 2026: de klok gaat een uur achteruit.

Hoe laat komt de zon vandaag op in Alquízar?

Vandaag, 13 oktober 2026, komt de zon in Alquízar op om 07:26 uur en gaat onder om 19:06 uur (lokale tijd); de dag duurt 11 h 40 min. De zonnemiddag is om 13:16 uur.

Défiler vers le haut