Het is nu in alle landen van de wereld

Changwat Sukhothai
Synchronisation via 3669...
Changwat Sukhothai

Zie Changwat Sukhothai op een kaart

Verschuiving uur Changwat Sukhothai - in real time

Weer Changwat Sukhothai + weersvoorspelling

Nieuwjaar 2027
73dagen 20h 35min 42s

Hoe laat is het in Changwat Sukhothai?

De huidige tijd in Changwat Sukhothai staat hierboven in realtime, tot op de seconde, gesynchroniseerd via NTP met referentietijdservers. Changwat Sukhothai ligt in Thailand, in de tijdzone Asia/Bangkok. Changwat Sukhothai verzet de klok niet in de loop van het jaar: de lokale tijd is altijd UTC +7:00.

Tijdsverschil met Amsterdam: +5:00 op dit moment. Als het in Amsterdam 12:00 uur is, is het in Changwat Sukhothai 17:00 uur.

Tijdzone en tijdswijziging in Changwat Sukhothai

TijdzoneAsia/Bangkok
Verschil met UTC nuUTC +7:00
ZomertijdNiet van toepassing
Verschil met Amsterdam+5:00

Zonsopkomst en zonsondergang vandaag in Changwat Sukhothai

Vandaag, 19 oktober 2026, komt de zon in Changwat Sukhothai op om 06:15 uur en gaat onder om 17:57 uur (lokale tijd); de dag duurt 11 h 42 min. De zonnemiddag is om 12:06 uur.

Meer over Changwat Sukhothai

Bekijk de ligging en GPS-coördinaten van Changwat Sukhothai, de tijden van zonsopkomst en zonsondergang en de maanfase, praktische informatie over het land (landcode, munteenheid, talen) en het tijdsverschil tussen Changwat Sukhothai en elke andere stad. De wereldklok toont de tijd in alle hoofdsteden.

Veelgestelde vragen over de tijd in Changwat Sukhothai

Hoe laat is het nu in Changwat Sukhothai?

De huidige tijd in Changwat Sukhothai staat bovenaan deze pagina, in realtime en tot op de seconde, in de tijdzone Asia/Bangkok.

Wat is het tijdsverschil tussen Changwat Sukhothai en Amsterdam?

Tijdsverschil met Amsterdam: +5:00 op dit moment. Als het in Amsterdam 12:00 uur is, is het in Changwat Sukhothai 17:00 uur.

Heeft Changwat Sukhothai zomertijd?

Changwat Sukhothai verzet de klok niet in de loop van het jaar: de lokale tijd is altijd UTC +7:00.

Hoe laat komt de zon vandaag op in Changwat Sukhothai?

Vandaag, 19 oktober 2026, komt de zon in Changwat Sukhothai op om 06:15 uur en gaat onder om 17:57 uur (lokale tijd); de dag duurt 11 h 42 min. De zonnemiddag is om 12:06 uur.

Défiler vers le haut