Het is nu in alle landen van de wereld

Denison
Synchronisation via 3669...
Denison

Zie Denison op een kaart

Verschuiving uur Denison - in real time

Weer Denison + weersvoorspelling

Nieuwjaar 2027
79dagen 19h 51min 05s

Hoe laat is het in Denison?

De huidige tijd in Denison staat hierboven in realtime, tot op de seconde, gesynchroniseerd via NTP met referentietijdservers. Denison ligt in Verenigde Staten, in de tijdzone America/Chicago. Op dit moment geldt in Denison de zomertijd: de lokale tijd is UTC −5:00. De volgende tijdswijziging in Denison is op 1 november 2026: de klok gaat een uur achteruit.

Tijdsverschil met Amsterdam: −7:00 op dit moment. Als het in Amsterdam 12:00 uur is, is het in Denison 05:00 uur.

Tijdzone en tijdswijziging in Denison

TijdzoneAmerica/Chicago
Verschil met UTC nuUTC −5:00
ZomertijdJa, momenteel van kracht
Volgende tijdswijziging1 november 2026
Verschil met Amsterdam−7:00

Zonsopkomst en zonsondergang vandaag in Denison

Vandaag, 12 oktober 2026, komt de zon in Denison op om 07:28 uur en gaat onder om 18:56 uur (lokale tijd); de dag duurt 11 h 27 min. De zonnemiddag is om 13:12 uur.

Meer over Denison

Bekijk de ligging en GPS-coördinaten van Denison, de tijden van zonsopkomst en zonsondergang en de maanfase, praktische informatie over het land (landcode, munteenheid, talen) en het tijdsverschil tussen Denison en elke andere stad. De wereldklok toont de tijd in alle hoofdsteden.

Veelgestelde vragen over de tijd in Denison

Hoe laat is het nu in Denison?

De huidige tijd in Denison staat bovenaan deze pagina, in realtime en tot op de seconde, in de tijdzone America/Chicago.

Wat is het tijdsverschil tussen Denison en Amsterdam?

Tijdsverschil met Amsterdam: −7:00 op dit moment. Als het in Amsterdam 12:00 uur is, is het in Denison 05:00 uur.

Heeft Denison zomertijd?

Op dit moment geldt in Denison de zomertijd: de lokale tijd is UTC −5:00. De volgende tijdswijziging in Denison is op 1 november 2026: de klok gaat een uur achteruit.

Hoe laat komt de zon vandaag op in Denison?

Vandaag, 12 oktober 2026, komt de zon in Denison op om 07:28 uur en gaat onder om 18:56 uur (lokale tijd); de dag duurt 11 h 27 min. De zonnemiddag is om 13:12 uur.

Défiler vers le haut