Het is nu in alle landen van de wereld

Harsūd
Synchronisation via 3669...
Harsūd

Zie Harsūd op een kaart

Verschuiving uur Harsūd - in real time

Weer Harsūd + weersvoorspelling

Nieuwjaar 2027
88dagen 15h 42min 36s

Hoe laat is het in Harsūd?

De huidige tijd in Harsūd staat hierboven in realtime, tot op de seconde, gesynchroniseerd via NTP met referentietijdservers. Harsūd ligt in India, in de tijdzone Asia/Kolkata. Harsūd verzet de klok niet in de loop van het jaar: de lokale tijd is altijd UTC +5:30.

Tijdsverschil met Amsterdam: +3:30 op dit moment. Als het in Amsterdam 12:00 uur is, is het in Harsūd 15:30 uur.

Tijdzone en tijdswijziging in Harsūd

TijdzoneAsia/Kolkata
Verschil met UTC nuUTC +5:30
ZomertijdNiet van toepassing
Verschil met Amsterdam+3:30

Zonsopkomst en zonsondergang vandaag in Harsūd

Vandaag, 4 oktober 2026, komt de zon in Harsūd op om 06:15 uur en gaat onder om 18:08 uur (lokale tijd); de dag duurt 11 h 53 min. De zonnemiddag is om 12:11 uur.

Meer over Harsūd

Bekijk de ligging en GPS-coördinaten van Harsūd, de tijden van zonsopkomst en zonsondergang en de maanfase, praktische informatie over het land (landcode, munteenheid, talen) en het tijdsverschil tussen Harsūd en elke andere stad. De wereldklok toont de tijd in alle hoofdsteden.

Veelgestelde vragen over de tijd in Harsūd

Hoe laat is het nu in Harsūd?

De huidige tijd in Harsūd staat bovenaan deze pagina, in realtime en tot op de seconde, in de tijdzone Asia/Kolkata.

Wat is het tijdsverschil tussen Harsūd en Amsterdam?

Tijdsverschil met Amsterdam: +3:30 op dit moment. Als het in Amsterdam 12:00 uur is, is het in Harsūd 15:30 uur.

Heeft Harsūd zomertijd?

Harsūd verzet de klok niet in de loop van het jaar: de lokale tijd is altijd UTC +5:30.

Hoe laat komt de zon vandaag op in Harsūd?

Vandaag, 4 oktober 2026, komt de zon in Harsūd op om 06:15 uur en gaat onder om 18:08 uur (lokale tijd); de dag duurt 11 h 53 min. De zonnemiddag is om 12:11 uur.

Défiler vers le haut