Het is nu in alle landen van de wereld

Herceg-Novi
Synchronisation via 3669...
Herceg-Novi

Zie Herceg-Novi op een kaart

Verschuiving uur Herceg-Novi - in real time

Weer Herceg-Novi + weersvoorspelling

Nieuwjaar 2027
69dagen 08h 06min 01s

Hoe laat is het in Herceg-Novi?

De huidige tijd in Herceg-Novi staat hierboven in realtime, tot op de seconde, gesynchroniseerd via NTP met referentietijdservers. Herceg-Novi ligt in Montenegro, in de tijdzone Europe/Podgorica. Op dit moment geldt in Herceg-Novi de zomertijd: de lokale tijd is UTC +2:00. De volgende tijdswijziging in Herceg-Novi is op 25 oktober 2026: de klok gaat een uur achteruit.

Herceg-Novi heeft op dit moment dezelfde tijd als Amsterdam.

Tijdzone en tijdswijziging in Herceg-Novi

TijdzoneEurope/Podgorica
Verschil met UTC nuUTC +2:00
ZomertijdJa, momenteel van kracht
Volgende tijdswijziging25 oktober 2026
Verschil met Amsterdam0

Zonsopkomst en zonsondergang vandaag in Herceg-Novi

Vandaag, 23 oktober 2026, komt de zon in Herceg-Novi op om 07:08 uur en gaat onder om 17:52 uur (lokale tijd); de dag duurt 10 h 44 min. De zonnemiddag is om 12:30 uur.

Meer over Herceg-Novi

Bekijk de ligging en GPS-coördinaten van Herceg-Novi, de tijden van zonsopkomst en zonsondergang en de maanfase, praktische informatie over het land (landcode, munteenheid, talen) en het tijdsverschil tussen Herceg-Novi en elke andere stad. De wereldklok toont de tijd in alle hoofdsteden.

Veelgestelde vragen over de tijd in Herceg-Novi

Hoe laat is het nu in Herceg-Novi?

De huidige tijd in Herceg-Novi staat bovenaan deze pagina, in realtime en tot op de seconde, in de tijdzone Europe/Podgorica.

Wat is het tijdsverschil tussen Herceg-Novi en Amsterdam?

Herceg-Novi heeft op dit moment dezelfde tijd als Amsterdam.

Heeft Herceg-Novi zomertijd?

Op dit moment geldt in Herceg-Novi de zomertijd: de lokale tijd is UTC +2:00. De volgende tijdswijziging in Herceg-Novi is op 25 oktober 2026: de klok gaat een uur achteruit.

Hoe laat komt de zon vandaag op in Herceg-Novi?

Vandaag, 23 oktober 2026, komt de zon in Herceg-Novi op om 07:08 uur en gaat onder om 17:52 uur (lokale tijd); de dag duurt 10 h 44 min. De zonnemiddag is om 12:30 uur.

Défiler vers le haut