Het is nu in alle landen van de wereld

Iganga District
Synchronisation via 3669...
Iganga District

Zie Iganga District op een kaart

Verschuiving uur Iganga District - in real time

Weer Iganga District + weersvoorspelling

Nieuwjaar 2027
97dagen 02h 38min 47s

Hoe laat is het in Iganga District?

De huidige tijd in Iganga District staat hierboven in realtime, tot op de seconde, gesynchroniseerd via NTP met referentietijdservers. Iganga District ligt in Oeganda, in de tijdzone Africa/Kampala. Iganga District verzet de klok niet in de loop van het jaar: de lokale tijd is altijd UTC +3:00.

Tijdsverschil met Amsterdam: +1:00 op dit moment. Als het in Amsterdam 12:00 uur is, is het in Iganga District 13:00 uur.

Tijdzone en tijdswijziging in Iganga District

TijdzoneAfrica/Kampala
Verschil met UTC nuUTC +3:00
ZomertijdNiet van toepassing
Verschil met Amsterdam+1:00

Zonsopkomst en zonsondergang vandaag in Iganga District

Vandaag, 25 september 2026, komt de zon in Iganga District op om 06:34 uur en gaat onder om 18:40 uur (lokale tijd); de dag duurt 12 h 07 min. De zonnemiddag is om 12:37 uur.

Meer over Iganga District

Bekijk de ligging en GPS-coördinaten van Iganga District, de tijden van zonsopkomst en zonsondergang en de maanfase, praktische informatie over het land (landcode, munteenheid, talen) en het tijdsverschil tussen Iganga District en elke andere stad. De wereldklok toont de tijd in alle hoofdsteden.

Veelgestelde vragen over de tijd in Iganga District

Hoe laat is het nu in Iganga District?

De huidige tijd in Iganga District staat bovenaan deze pagina, in realtime en tot op de seconde, in de tijdzone Africa/Kampala.

Wat is het tijdsverschil tussen Iganga District en Amsterdam?

Tijdsverschil met Amsterdam: +1:00 op dit moment. Als het in Amsterdam 12:00 uur is, is het in Iganga District 13:00 uur.

Heeft Iganga District zomertijd?

Iganga District verzet de klok niet in de loop van het jaar: de lokale tijd is altijd UTC +3:00.

Hoe laat komt de zon vandaag op in Iganga District?

Vandaag, 25 september 2026, komt de zon in Iganga District op om 06:34 uur en gaat onder om 18:40 uur (lokale tijd); de dag duurt 12 h 07 min. De zonnemiddag is om 12:37 uur.

Retour en haut