Het is nu in alle landen van de wereld

Judeţul Maramureş
Synchronisation via 3669...
Judeţul Maramureş

Zie Judeţul Maramureş op een kaart

Verschuiving uur Judeţul Maramureş - in real time

Weer Judeţul Maramureş + weersvoorspelling

Nieuwjaar 2027
98dagen 07h 21min 34s

Hoe laat is het in Judeţul Maramureş?

De huidige tijd in Judeţul Maramureş staat hierboven in realtime, tot op de seconde, gesynchroniseerd via NTP met referentietijdservers. Judeţul Maramureş ligt in Roemenië, in de tijdzone Europe/Bucharest. Op dit moment geldt in Judeţul Maramureş de zomertijd: de lokale tijd is UTC +3:00. De volgende tijdswijziging in Judeţul Maramureş is op 25 oktober 2026: de klok gaat een uur achteruit.

Tijdsverschil met Amsterdam: +1:00 op dit moment. Als het in Amsterdam 12:00 uur is, is het in Judeţul Maramureş 13:00 uur.

Tijdzone en tijdswijziging in Judeţul Maramureş

TijdzoneEurope/Bucharest
Verschil met UTC nuUTC +3:00
ZomertijdJa, momenteel van kracht
Volgende tijdswijziging25 oktober 2026
Verschil met Amsterdam+1:00

Zonsopkomst en zonsondergang vandaag in Judeţul Maramureş

Vandaag, 24 september 2026, komt de zon in Judeţul Maramureş op om 07:13 uur en gaat onder om 19:18 uur (lokale tijd); de dag duurt 12 h 05 min. De zonnemiddag is om 13:16 uur.

Meer over Judeţul Maramureş

Bekijk de ligging en GPS-coördinaten van Judeţul Maramureş, de tijden van zonsopkomst en zonsondergang en de maanfase, praktische informatie over het land (landcode, munteenheid, talen) en het tijdsverschil tussen Judeţul Maramureş en elke andere stad. De wereldklok toont de tijd in alle hoofdsteden.

Veelgestelde vragen over de tijd in Judeţul Maramureş

Hoe laat is het nu in Judeţul Maramureş?

De huidige tijd in Judeţul Maramureş staat bovenaan deze pagina, in realtime en tot op de seconde, in de tijdzone Europe/Bucharest.

Wat is het tijdsverschil tussen Judeţul Maramureş en Amsterdam?

Tijdsverschil met Amsterdam: +1:00 op dit moment. Als het in Amsterdam 12:00 uur is, is het in Judeţul Maramureş 13:00 uur.

Heeft Judeţul Maramureş zomertijd?

Op dit moment geldt in Judeţul Maramureş de zomertijd: de lokale tijd is UTC +3:00. De volgende tijdswijziging in Judeţul Maramureş is op 25 oktober 2026: de klok gaat een uur achteruit.

Hoe laat komt de zon vandaag op in Judeţul Maramureş?

Vandaag, 24 september 2026, komt de zon in Judeţul Maramureş op om 07:13 uur en gaat onder om 19:18 uur (lokale tijd); de dag duurt 12 h 05 min. De zonnemiddag is om 13:16 uur.

Retour en haut