Het is nu in alle landen van de wereld

Landskrona
Synchronisation via 3669...
Landskrona

Zie Landskrona op een kaart

Verschuiving uur Landskrona - in real time

Weer Landskrona + weersvoorspelling

Nieuwjaar 2027
92dagen 23h 03min 21s

Hoe laat is het in Landskrona?

De huidige tijd in Landskrona staat hierboven in realtime, tot op de seconde, gesynchroniseerd via NTP met referentietijdservers. Landskrona ligt in Zweden, in de tijdzone Europe/Stockholm. Op dit moment geldt in Landskrona de zomertijd: de lokale tijd is UTC +2:00. De volgende tijdswijziging in Landskrona is op 25 oktober 2026: de klok gaat een uur achteruit.

Landskrona heeft op dit moment dezelfde tijd als Amsterdam.

Tijdzone en tijdswijziging in Landskrona

TijdzoneEurope/Stockholm
Verschil met UTC nuUTC +2:00
ZomertijdJa, momenteel van kracht
Volgende tijdswijziging25 oktober 2026
Verschil met Amsterdam0

Zonsopkomst en zonsondergang vandaag in Landskrona

Vandaag, 30 september 2026, komt de zon in Landskrona op om 07:09 uur en gaat onder om 18:47 uur (lokale tijd); de dag duurt 11 h 38 min. De zonnemiddag is om 12:58 uur.

Meer over Landskrona

Bekijk de ligging en GPS-coördinaten van Landskrona, de tijden van zonsopkomst en zonsondergang en de maanfase, praktische informatie over het land (landcode, munteenheid, talen) en het tijdsverschil tussen Landskrona en elke andere stad. De wereldklok toont de tijd in alle hoofdsteden.

Veelgestelde vragen over de tijd in Landskrona

Hoe laat is het nu in Landskrona?

De huidige tijd in Landskrona staat bovenaan deze pagina, in realtime en tot op de seconde, in de tijdzone Europe/Stockholm.

Wat is het tijdsverschil tussen Landskrona en Amsterdam?

Landskrona heeft op dit moment dezelfde tijd als Amsterdam.

Heeft Landskrona zomertijd?

Op dit moment geldt in Landskrona de zomertijd: de lokale tijd is UTC +2:00. De volgende tijdswijziging in Landskrona is op 25 oktober 2026: de klok gaat een uur achteruit.

Hoe laat komt de zon vandaag op in Landskrona?

Vandaag, 30 september 2026, komt de zon in Landskrona op om 07:09 uur en gaat onder om 18:47 uur (lokale tijd); de dag duurt 11 h 38 min. De zonnemiddag is om 12:58 uur.

Défiler vers le haut