
Verschuiving uur Le Mans - in real time
| De huidige tijdzone | UTC/GMT + 2 h (CEST) = UTC / GMT + 2 h |
|---|---|
| In de zomertijd | %s + 2 h (CEST) |
Weer Le Mans + weersvoorspelling
Hoe laat is het in Le Mans?
De huidige tijd in Le Mans staat hierboven in realtime, tot op de seconde, gesynchroniseerd via NTP met referentietijdservers. Le Mans ligt in Frankrijk, in de tijdzone Europe/Paris. Op dit moment geldt in Le Mans de zomertijd: de lokale tijd is UTC +2:00. De volgende tijdswijziging in Le Mans is op 25 oktober 2026: de klok gaat een uur achteruit.
Le Mans heeft op dit moment dezelfde tijd als Amsterdam.
Tijdzone en tijdswijziging in Le Mans
| Tijdzone | Europe/Paris |
|---|---|
| Verschil met UTC nu | UTC +2:00 |
| Zomertijd | Ja, momenteel van kracht |
| Volgende tijdswijziging | 25 oktober 2026 |
| Verschil met Amsterdam | 0 |
Zonsopkomst en zonsondergang vandaag in Le Mans
Vandaag, 12 oktober 2026, komt de zon in Le Mans op om 08:14 uur en gaat onder om 19:17 uur (lokale tijd); de dag duurt 11 h 03 min. De zonnemiddag is om 13:45 uur.
Meer over Le Mans
Bekijk de ligging en GPS-coördinaten van Le Mans, de tijden van zonsopkomst en zonsondergang en de maanfase, praktische informatie over het land (landcode, munteenheid, talen) en het tijdsverschil tussen Le Mans en elke andere stad. De wereldklok toont de tijd in alle hoofdsteden.
Veelgestelde vragen over de tijd in Le Mans
Hoe laat is het nu in Le Mans?
De huidige tijd in Le Mans staat bovenaan deze pagina, in realtime en tot op de seconde, in de tijdzone Europe/Paris.
Wat is het tijdsverschil tussen Le Mans en Amsterdam?
Le Mans heeft op dit moment dezelfde tijd als Amsterdam.
Heeft Le Mans zomertijd?
Op dit moment geldt in Le Mans de zomertijd: de lokale tijd is UTC +2:00. De volgende tijdswijziging in Le Mans is op 25 oktober 2026: de klok gaat een uur achteruit.
Hoe laat komt de zon vandaag op in Le Mans?
Vandaag, 12 oktober 2026, komt de zon in Le Mans op om 08:14 uur en gaat onder om 19:17 uur (lokale tijd); de dag duurt 11 h 03 min. De zonnemiddag is om 13:45 uur.