Het is nu in alle landen van de wereld

Lents
Synchronisation via 3669...
Lents

Zie Lents op een kaart

Verschuiving uur Lents - in real time

Weer Lents + weersvoorspelling

Nieuwjaar 2027
70dagen 21h 30min 26s

Hoe laat is het in Lents?

De huidige tijd in Lents staat hierboven in realtime, tot op de seconde, gesynchroniseerd via NTP met referentietijdservers. Lents ligt in Verenigde Staten, in de tijdzone America/Los_Angeles. Op dit moment geldt in Lents de zomertijd: de lokale tijd is UTC −7:00. De volgende tijdswijziging in Lents is op 1 november 2026: de klok gaat een uur achteruit.

Tijdsverschil met Amsterdam: −9:00 op dit moment. Als het in Amsterdam 12:00 uur is, is het in Lents 03:00 uur.

Tijdzone en tijdswijziging in Lents

TijdzoneAmerica/Los_Angeles
Verschil met UTC nuUTC −7:00
ZomertijdJa, momenteel van kracht
Volgende tijdswijziging1 november 2026
Verschil met Amsterdam−9:00

Zonsopkomst en zonsondergang vandaag in Lents

Vandaag, 21 oktober 2026, komt de zon in Lents op om 07:35 uur en gaat onder om 18:14 uur (lokale tijd); de dag duurt 10 h 40 min. De zonnemiddag is om 12:54 uur.

Meer over Lents

Bekijk de ligging en GPS-coördinaten van Lents, de tijden van zonsopkomst en zonsondergang en de maanfase, praktische informatie over het land (landcode, munteenheid, talen) en het tijdsverschil tussen Lents en elke andere stad. De wereldklok toont de tijd in alle hoofdsteden.

Veelgestelde vragen over de tijd in Lents

Hoe laat is het nu in Lents?

De huidige tijd in Lents staat bovenaan deze pagina, in realtime en tot op de seconde, in de tijdzone America/Los_Angeles.

Wat is het tijdsverschil tussen Lents en Amsterdam?

Tijdsverschil met Amsterdam: −9:00 op dit moment. Als het in Amsterdam 12:00 uur is, is het in Lents 03:00 uur.

Heeft Lents zomertijd?

Op dit moment geldt in Lents de zomertijd: de lokale tijd is UTC −7:00. De volgende tijdswijziging in Lents is op 1 november 2026: de klok gaat een uur achteruit.

Hoe laat komt de zon vandaag op in Lents?

Vandaag, 21 oktober 2026, komt de zon in Lents op om 07:35 uur en gaat onder om 18:14 uur (lokale tijd); de dag duurt 10 h 40 min. De zonnemiddag is om 12:54 uur.

Défiler vers le haut