Het is nu in alle landen van de wereld

Lunda Norte Province
Synchronisation via 3669...
Lunda Norte Province

Zie Lunda Norte Province op een kaart

Verschuiving uur Lunda Norte Province - in real time

Weer Lunda Norte Province + weersvoorspelling

Nieuwjaar 2027
69dagen 20h 57min 39s

Hoe laat is het in Lunda Norte Province?

De huidige tijd in Lunda Norte Province staat hierboven in realtime, tot op de seconde, gesynchroniseerd via NTP met referentietijdservers. Lunda Norte Province ligt in Angola, in de tijdzone Africa/Luanda. Lunda Norte Province verzet de klok niet in de loop van het jaar: de lokale tijd is altijd UTC +1:00.

Tijdsverschil met Amsterdam: −1:00 op dit moment. Als het in Amsterdam 12:00 uur is, is het in Lunda Norte Province 11:00 uur.

Tijdzone en tijdswijziging in Lunda Norte Province

TijdzoneAfrica/Luanda
Verschil met UTC nuUTC +1:00
ZomertijdNiet van toepassing
Verschil met Amsterdam−1:00

Zonsopkomst en zonsondergang vandaag in Lunda Norte Province

Vandaag, 23 oktober 2026, komt de zon in Lunda Norte Province op om 05:15 uur en gaat onder om 17:36 uur (lokale tijd); de dag duurt 12 h 21 min. De zonnemiddag is om 11:25 uur.

Meer over Lunda Norte Province

Bekijk de ligging en GPS-coördinaten van Lunda Norte Province, de tijden van zonsopkomst en zonsondergang en de maanfase, praktische informatie over het land (landcode, munteenheid, talen) en het tijdsverschil tussen Lunda Norte Province en elke andere stad. De wereldklok toont de tijd in alle hoofdsteden.

Veelgestelde vragen over de tijd in Lunda Norte Province

Hoe laat is het nu in Lunda Norte Province?

De huidige tijd in Lunda Norte Province staat bovenaan deze pagina, in realtime en tot op de seconde, in de tijdzone Africa/Luanda.

Wat is het tijdsverschil tussen Lunda Norte Province en Amsterdam?

Tijdsverschil met Amsterdam: −1:00 op dit moment. Als het in Amsterdam 12:00 uur is, is het in Lunda Norte Province 11:00 uur.

Heeft Lunda Norte Province zomertijd?

Lunda Norte Province verzet de klok niet in de loop van het jaar: de lokale tijd is altijd UTC +1:00.

Hoe laat komt de zon vandaag op in Lunda Norte Province?

Vandaag, 23 oktober 2026, komt de zon in Lunda Norte Province op om 05:15 uur en gaat onder om 17:36 uur (lokale tijd); de dag duurt 12 h 21 min. De zonnemiddag is om 11:25 uur.

Défiler vers le haut