Het is nu in alle landen van de wereld

Muḩāfaz̧at al Qalyūbīyah
Synchronisation via 3669...
Muḩāfaz̧at al Qalyūbīyah

Zie Muḩāfaz̧at al Qalyūbīyah op een kaart

Verschuiving uur Muḩāfaz̧at al Qalyūbīyah - in real time

Weer Muḩāfaz̧at al Qalyūbīyah + weersvoorspelling

Nieuwjaar 2027
69dagen 20h 19min 57s

Hoe laat is het in Muḩāfaz̧at al Qalyūbīyah?

De huidige tijd in Muḩāfaz̧at al Qalyūbīyah staat hierboven in realtime, tot op de seconde, gesynchroniseerd via NTP met referentietijdservers. Muḩāfaz̧at al Qalyūbīyah ligt in Egypte, in de tijdzone Africa/Cairo. Op dit moment geldt in Muḩāfaz̧at al Qalyūbīyah de zomertijd: de lokale tijd is UTC +3:00. De volgende tijdswijziging in Muḩāfaz̧at al Qalyūbīyah is op 29 oktober 2026: de klok gaat een uur achteruit.

Tijdsverschil met Amsterdam: +1:00 op dit moment. Als het in Amsterdam 12:00 uur is, is het in Muḩāfaz̧at al Qalyūbīyah 13:00 uur.

Tijdzone en tijdswijziging in Muḩāfaz̧at al Qalyūbīyah

TijdzoneAfrica/Cairo
Verschil met UTC nuUTC +3:00
ZomertijdJa, momenteel van kracht
Volgende tijdswijziging29 oktober 2026
Verschil met Amsterdam+1:00

Zonsopkomst en zonsondergang vandaag in Muḩāfaz̧at al Qalyūbīyah

Vandaag, 23 oktober 2026, komt de zon in Muḩāfaz̧at al Qalyūbīyah op om 07:02 uur en gaat onder om 18:16 uur (lokale tijd); de dag duurt 11 h 14 min. De zonnemiddag is om 12:39 uur.

Meer over Muḩāfaz̧at al Qalyūbīyah

Bekijk de ligging en GPS-coördinaten van Muḩāfaz̧at al Qalyūbīyah, de tijden van zonsopkomst en zonsondergang en de maanfase, praktische informatie over het land (landcode, munteenheid, talen) en het tijdsverschil tussen Muḩāfaz̧at al Qalyūbīyah en elke andere stad. De wereldklok toont de tijd in alle hoofdsteden.

Veelgestelde vragen over de tijd in Muḩāfaz̧at al Qalyūbīyah

Hoe laat is het nu in Muḩāfaz̧at al Qalyūbīyah?

De huidige tijd in Muḩāfaz̧at al Qalyūbīyah staat bovenaan deze pagina, in realtime en tot op de seconde, in de tijdzone Africa/Cairo.

Wat is het tijdsverschil tussen Muḩāfaz̧at al Qalyūbīyah en Amsterdam?

Tijdsverschil met Amsterdam: +1:00 op dit moment. Als het in Amsterdam 12:00 uur is, is het in Muḩāfaz̧at al Qalyūbīyah 13:00 uur.

Heeft Muḩāfaz̧at al Qalyūbīyah zomertijd?

Op dit moment geldt in Muḩāfaz̧at al Qalyūbīyah de zomertijd: de lokale tijd is UTC +3:00. De volgende tijdswijziging in Muḩāfaz̧at al Qalyūbīyah is op 29 oktober 2026: de klok gaat een uur achteruit.

Hoe laat komt de zon vandaag op in Muḩāfaz̧at al Qalyūbīyah?

Vandaag, 23 oktober 2026, komt de zon in Muḩāfaz̧at al Qalyūbīyah op om 07:02 uur en gaat onder om 18:16 uur (lokale tijd); de dag duurt 11 h 14 min. De zonnemiddag is om 12:39 uur.

Défiler vers le haut