Het is nu in alle landen van de wereld

Rushen
Synchronisation via 3669...
Rushen

Zie Rushen op een kaart

Verschuiving uur Rushen - in real time

Weer Rushen + weersvoorspelling

Nieuwjaar 2027
52dagen 23h 20min 28s

Hoe laat is het in Rushen?

De huidige tijd in Rushen staat hierboven in realtime, tot op de seconde, gesynchroniseerd via NTP met referentietijdservers. Rushen ligt in Isle of Man, in de tijdzone Europe/Isle_of_Man. Op dit moment geldt in Rushen de wintertijd: de lokale tijd is UTC +0:00. De volgende tijdswijziging in Rushen is op 28 maart 2027: de klok gaat een uur vooruit.

Tijdsverschil met Amsterdam: −1:00 op dit moment. Als het in Amsterdam 12:00 uur is, is het in Rushen 11:00 uur.

Tijdzone en tijdswijziging in Rushen

TijdzoneEurope/Isle_of_Man
Verschil met UTC nuUTC +0:00
ZomertijdNee, wintertijd van kracht
Volgende tijdswijziging28 maart 2027
Verschil met Amsterdam−1:00

Zonsopkomst en zonsondergang vandaag in Rushen

Vandaag, 8 november 2026, komt de zon in Rushen op om 07:33 uur en gaat onder om 16:31 uur (lokale tijd); de dag duurt 8 h 58 min. De zonnemiddag is om 12:02 uur.

Meer over Rushen

Bekijk de ligging en GPS-coördinaten van Rushen, de tijden van zonsopkomst en zonsondergang en de maanfase, praktische informatie over het land (landcode, munteenheid, talen) en het tijdsverschil tussen Rushen en elke andere stad. De wereldklok toont de tijd in alle hoofdsteden.

Veelgestelde vragen over de tijd in Rushen

Hoe laat is het nu in Rushen?

De huidige tijd in Rushen staat bovenaan deze pagina, in realtime en tot op de seconde, in de tijdzone Europe/Isle_of_Man.

Wat is het tijdsverschil tussen Rushen en Amsterdam?

Tijdsverschil met Amsterdam: −1:00 op dit moment. Als het in Amsterdam 12:00 uur is, is het in Rushen 11:00 uur.

Heeft Rushen zomertijd?

Op dit moment geldt in Rushen de wintertijd: de lokale tijd is UTC +0:00. De volgende tijdswijziging in Rushen is op 28 maart 2027: de klok gaat een uur vooruit.

Hoe laat komt de zon vandaag op in Rushen?

Vandaag, 8 november 2026, komt de zon in Rushen op om 07:33 uur en gaat onder om 16:31 uur (lokale tijd); de dag duurt 8 h 58 min. De zonnemiddag is om 12:02 uur.

Défiler vers le haut