Het is nu in alle landen van de wereld

Umm az Zubār
Synchronisation via 3669...
Umm az Zubār

Zie Umm az Zubār op een kaart

Verschuiving uur Umm az Zubār - in real time

Weer Umm az Zubār + weersvoorspelling

Nieuwjaar 2027
71dagen 18h 46min 49s

Hoe laat is het in Umm az Zubār?

De huidige tijd in Umm az Zubār staat hierboven in realtime, tot op de seconde, gesynchroniseerd via NTP met referentietijdservers. Umm az Zubār ligt in Qatar, in de tijdzone Asia/Qatar. Umm az Zubār verzet de klok niet in de loop van het jaar: de lokale tijd is altijd UTC +3:00.

Tijdsverschil met Amsterdam: +1:00 op dit moment. Als het in Amsterdam 12:00 uur is, is het in Umm az Zubār 13:00 uur.

Tijdzone en tijdswijziging in Umm az Zubār

TijdzoneAsia/Qatar
Verschil met UTC nuUTC +3:00
ZomertijdNiet van toepassing
Verschil met Amsterdam+1:00

Zonsopkomst en zonsondergang vandaag in Umm az Zubār

Vandaag, 21 oktober 2026, komt de zon in Umm az Zubār op om 05:36 uur en gaat onder om 17:02 uur (lokale tijd); de dag duurt 11 h 27 min. De zonnemiddag is om 11:19 uur.

Meer over Umm az Zubār

Bekijk de ligging en GPS-coördinaten van Umm az Zubār, de tijden van zonsopkomst en zonsondergang en de maanfase, praktische informatie over het land (landcode, munteenheid, talen) en het tijdsverschil tussen Umm az Zubār en elke andere stad. De wereldklok toont de tijd in alle hoofdsteden.

Veelgestelde vragen over de tijd in Umm az Zubār

Hoe laat is het nu in Umm az Zubār?

De huidige tijd in Umm az Zubār staat bovenaan deze pagina, in realtime en tot op de seconde, in de tijdzone Asia/Qatar.

Wat is het tijdsverschil tussen Umm az Zubār en Amsterdam?

Tijdsverschil met Amsterdam: +1:00 op dit moment. Als het in Amsterdam 12:00 uur is, is het in Umm az Zubār 13:00 uur.

Heeft Umm az Zubār zomertijd?

Umm az Zubār verzet de klok niet in de loop van het jaar: de lokale tijd is altijd UTC +3:00.

Hoe laat komt de zon vandaag op in Umm az Zubār?

Vandaag, 21 oktober 2026, komt de zon in Umm az Zubār op om 05:36 uur en gaat onder om 17:02 uur (lokale tijd); de dag duurt 11 h 27 min. De zonnemiddag is om 11:19 uur.

Défiler vers le haut