Het is nu in alle landen van de wereld

Wakayama-ken
Synchronisation via 3669...
Wakayama-ken

Zie Wakayama-ken op een kaart

Verschuiving uur Wakayama-ken - in real time

Weer Wakayama-ken + weersvoorspelling

Nieuwjaar 2027
67dagen 01h 53min 58s

Hoe laat is het in Wakayama-ken?

De huidige tijd in Wakayama-ken staat hierboven in realtime, tot op de seconde, gesynchroniseerd via NTP met referentietijdservers. Wakayama-ken ligt in Japan, in de tijdzone Asia/Tokyo. Wakayama-ken verzet de klok niet in de loop van het jaar: de lokale tijd is altijd UTC +9:00.

Tijdsverschil met Amsterdam: +8:00 op dit moment. Als het in Amsterdam 12:00 uur is, is het in Wakayama-ken 20:00 uur.

Tijdzone en tijdswijziging in Wakayama-ken

TijdzoneAsia/Tokyo
Verschil met UTC nuUTC +9:00
ZomertijdNiet van toepassing
Verschil met Amsterdam+8:00

Zonsopkomst en zonsondergang vandaag in Wakayama-ken

Vandaag, 26 oktober 2026, komt de zon in Wakayama-ken op om 06:11 uur en gaat onder om 17:12 uur (lokale tijd); de dag duurt 11 h 00 min. De zonnemiddag is om 11:41 uur.

Meer over Wakayama-ken

Bekijk de ligging en GPS-coördinaten van Wakayama-ken, de tijden van zonsopkomst en zonsondergang en de maanfase, praktische informatie over het land (landcode, munteenheid, talen) en het tijdsverschil tussen Wakayama-ken en elke andere stad. De wereldklok toont de tijd in alle hoofdsteden.

Veelgestelde vragen over de tijd in Wakayama-ken

Hoe laat is het nu in Wakayama-ken?

De huidige tijd in Wakayama-ken staat bovenaan deze pagina, in realtime en tot op de seconde, in de tijdzone Asia/Tokyo.

Wat is het tijdsverschil tussen Wakayama-ken en Amsterdam?

Tijdsverschil met Amsterdam: +8:00 op dit moment. Als het in Amsterdam 12:00 uur is, is het in Wakayama-ken 20:00 uur.

Heeft Wakayama-ken zomertijd?

Wakayama-ken verzet de klok niet in de loop van het jaar: de lokale tijd is altijd UTC +9:00.

Hoe laat komt de zon vandaag op in Wakayama-ken?

Vandaag, 26 oktober 2026, komt de zon in Wakayama-ken op om 06:11 uur en gaat onder om 17:12 uur (lokale tijd); de dag duurt 11 h 00 min. De zonnemiddag is om 11:41 uur.

Défiler vers le haut