Het is nu in alle landen van de wereld

Āsmār
Synchronisation via 3669...
Āsmār

Zie Āsmār op een kaart

Verschuiving uur Āsmār - in real time

Weer Āsmār + weersvoorspelling

Nieuwjaar 2027
68dagen 00h 59min 30s

Hoe laat is het in Āsmār?

De huidige tijd in Āsmār staat hierboven in realtime, tot op de seconde, gesynchroniseerd via NTP met referentietijdservers. Āsmār ligt in Afghanistan, in de tijdzone Asia/Kabul. Āsmār verzet de klok niet in de loop van het jaar: de lokale tijd is altijd UTC +4:30.

Tijdsverschil met Amsterdam: +2:30 op dit moment. Als het in Amsterdam 12:00 uur is, is het in Āsmār 14:30 uur.

Tijdzone en tijdswijziging in Āsmār

TijdzoneAsia/Kabul
Verschil met UTC nuUTC +4:30
ZomertijdNiet van toepassing
Verschil met Amsterdam+2:30

Zonsopkomst en zonsondergang vandaag in Āsmār

Vandaag, 25 oktober 2026, komt de zon in Āsmār op om 05:59 uur en gaat onder om 16:58 uur (lokale tijd); de dag duurt 10 h 59 min. De zonnemiddag is om 11:28 uur.

Meer over Āsmār

Bekijk de ligging en GPS-coördinaten van Āsmār, de tijden van zonsopkomst en zonsondergang en de maanfase, praktische informatie over het land (landcode, munteenheid, talen) en het tijdsverschil tussen Āsmār en elke andere stad. De wereldklok toont de tijd in alle hoofdsteden.

Veelgestelde vragen over de tijd in Āsmār

Hoe laat is het nu in Āsmār?

De huidige tijd in Āsmār staat bovenaan deze pagina, in realtime en tot op de seconde, in de tijdzone Asia/Kabul.

Wat is het tijdsverschil tussen Āsmār en Amsterdam?

Tijdsverschil met Amsterdam: +2:30 op dit moment. Als het in Amsterdam 12:00 uur is, is het in Āsmār 14:30 uur.

Heeft Āsmār zomertijd?

Āsmār verzet de klok niet in de loop van het jaar: de lokale tijd is altijd UTC +4:30.

Hoe laat komt de zon vandaag op in Āsmār?

Vandaag, 25 oktober 2026, komt de zon in Āsmār op om 05:59 uur en gaat onder om 16:58 uur (lokale tijd); de dag duurt 10 h 59 min. De zonnemiddag is om 11:28 uur.

Défiler vers le haut