Τρέχουσα ώρα σε όλες τις χώρες του κόσμου

Ar Raqqah
Synchronisation via 3669...
Ar Raqqah

Δείτε το Ar Raqqah στο χάρτη

Χρόνος Ar Raqqah - Διαφορά ώρας - Ώρα μέσα στον κόσμο στο πραγματικό

Καιρός + πρόγνωση καιρού Ar Raqqah

Πρωτοχρονιά 2027
68ημέρες 11h 46min 08s

Τι ώρα είναι στην πόλη Ar Raqqah;

Η τρέχουσα ώρα στην πόλη Ar Raqqah εμφανίζεται παραπάνω σε πραγματικό χρόνο, με ακρίβεια δευτερολέπτου, συγχρονισμένη μέσω NTP με διακομιστές ώρας αναφοράς. Η πόλη Ar Raqqah βρίσκεται στη χώρα Συρία, στη ζώνη ώρας Asia/Damascus. Η πόλη Ar Raqqah δεν αλλάζει ώρα μέσα στο έτος: η τοπική ώρα είναι πάντα UTC +3:00.

Η πόλη Ar Raqqah έχει αυτή τη στιγμή την ίδια ώρα με Αθήνα.

Ζώνη ώρας και αλλαγή ώρας: Ar Raqqah

Ζώνη ώραςAsia/Damascus
Διαφορά από UTC τώραUTC +3:00
Θερινή ώραΔεν εφαρμόζεται
Διαφορά με Αθήνα0

Ανατολή και δύση του ήλιου σήμερα: Ar Raqqah

Σήμερα, 24 Οκτωβρίου 2026, στην πόλη Ar Raqqah ο ήλιος ανατέλλει στις 06:38 και δύει στις 17:37 (τοπική ώρα), με 10 h 59 min ημέρας. Το ηλιακό μεσημέρι είναι στις 12:08.

Περισσότερα για την πόλη Ar Raqqah

Δείτε τη θέση και τις συντεταγμένες GPS της πόλης Ar Raqqah, τις ώρες ανατολής και δύσης του ήλιου και τη φάση της σελήνης, πρακτικές πληροφορίες για τη χώρα (τηλεφωνικός κωδικός, νόμισμα, γλώσσες) και τη διαφορά ώρας μεταξύ της πόλης Ar Raqqah και οποιασδήποτε άλλης πόλης. Το παγκόσμιο ρολόι δείχνει την ώρα σε όλες τις πρωτεύουσες.

Συχνές ερωτήσεις για την ώρα στην πόλη Ar Raqqah

Τι ώρα είναι τώρα στην πόλη Ar Raqqah;

Η τρέχουσα ώρα στην πόλη Ar Raqqah εμφανίζεται στην κορυφή αυτής της σελίδας, σε πραγματικό χρόνο και με ακρίβεια δευτερολέπτου, στη ζώνη ώρας Asia/Damascus.

Ποια είναι η διαφορά ώρας μεταξύ Ar Raqqah και Αθήνα;

Η πόλη Ar Raqqah έχει αυτή τη στιγμή την ίδια ώρα με Αθήνα.

Αλλάζει ώρα η πόλη Ar Raqqah το καλοκαίρι;

Η πόλη Ar Raqqah δεν αλλάζει ώρα μέσα στο έτος: η τοπική ώρα είναι πάντα UTC +3:00.

Τι ώρα ανατέλλει ο ήλιος σήμερα στην πόλη Ar Raqqah;

Σήμερα, 24 Οκτωβρίου 2026, στην πόλη Ar Raqqah ο ήλιος ανατέλλει στις 06:38 και δύει στις 17:37 (τοπική ώρα), με 10 h 59 min ημέρας. Το ηλιακό μεσημέρι είναι στις 12:08.

Défiler vers le haut