Τρέχουσα ώρα σε όλες τις χώρες του κόσμου

Coronel Vivida
Synchronisation via 3669...
Coronel Vivida

Δείτε το Coronel Vivida στο χάρτη

Χρόνος Coronel Vivida - Διαφορά ώρας - Ώρα μέσα στον κόσμο στο πραγματικό

Καιρός + πρόγνωση καιρού Coronel Vivida

Πρωτοχρονιά 2027
67ημέρες 03h 55min 10s

Τι ώρα είναι στην πόλη Coronel Vivida;

Η τρέχουσα ώρα στην πόλη Coronel Vivida εμφανίζεται παραπάνω σε πραγματικό χρόνο, με ακρίβεια δευτερολέπτου, συγχρονισμένη μέσω NTP με διακομιστές ώρας αναφοράς. Η πόλη Coronel Vivida βρίσκεται στη χώρα Βραζιλία, στη ζώνη ώρας America/Sao_Paulo. Η πόλη Coronel Vivida δεν αλλάζει ώρα μέσα στο έτος: η τοπική ώρα είναι πάντα UTC −3:00.

Διαφορά ώρας με Αθήνα: −5:00 αυτή τη στιγμή. Όταν στην Αθήνα είναι 12:00, στην πόλη Coronel Vivida είναι 07:00.

Ζώνη ώρας και αλλαγή ώρας: Coronel Vivida

Ζώνη ώραςAmerica/Sao_Paulo
Διαφορά από UTC τώραUTC −3:00
Θερινή ώραΔεν εφαρμόζεται
Διαφορά με Αθήνα−5:00

Ανατολή και δύση του ήλιου σήμερα: Coronel Vivida

Σήμερα, 25 Οκτωβρίου 2026, στην πόλη Coronel Vivida ο ήλιος ανατέλλει στις 05:46 και δύει στις 18:42 (τοπική ώρα), με 12 h 56 min ημέρας. Το ηλιακό μεσημέρι είναι στις 12:14.

Περισσότερα για την πόλη Coronel Vivida

Δείτε τη θέση και τις συντεταγμένες GPS της πόλης Coronel Vivida, τις ώρες ανατολής και δύσης του ήλιου και τη φάση της σελήνης, πρακτικές πληροφορίες για τη χώρα (τηλεφωνικός κωδικός, νόμισμα, γλώσσες) και τη διαφορά ώρας μεταξύ της πόλης Coronel Vivida και οποιασδήποτε άλλης πόλης. Το παγκόσμιο ρολόι δείχνει την ώρα σε όλες τις πρωτεύουσες.

Συχνές ερωτήσεις για την ώρα στην πόλη Coronel Vivida

Τι ώρα είναι τώρα στην πόλη Coronel Vivida;

Η τρέχουσα ώρα στην πόλη Coronel Vivida εμφανίζεται στην κορυφή αυτής της σελίδας, σε πραγματικό χρόνο και με ακρίβεια δευτερολέπτου, στη ζώνη ώρας America/Sao_Paulo.

Ποια είναι η διαφορά ώρας μεταξύ Coronel Vivida και Αθήνα;

Διαφορά ώρας με Αθήνα: −5:00 αυτή τη στιγμή. Όταν στην Αθήνα είναι 12:00, στην πόλη Coronel Vivida είναι 07:00.

Αλλάζει ώρα η πόλη Coronel Vivida το καλοκαίρι;

Η πόλη Coronel Vivida δεν αλλάζει ώρα μέσα στο έτος: η τοπική ώρα είναι πάντα UTC −3:00.

Τι ώρα ανατέλλει ο ήλιος σήμερα στην πόλη Coronel Vivida;

Σήμερα, 25 Οκτωβρίου 2026, στην πόλη Coronel Vivida ο ήλιος ανατέλλει στις 05:46 και δύει στις 18:42 (τοπική ώρα), με 12 h 56 min ημέρας. Το ηλιακό μεσημέρι είναι στις 12:14.

Défiler vers le haut