Τρέχουσα ώρα σε όλες τις χώρες του κόσμου

Minakuchichō-matoba
Synchronisation via 3669...
Minakuchichō-matoba

Δείτε το Minakuchichō-matoba στο χάρτη

Χρόνος Minakuchichō-matoba - Διαφορά ώρας - Ώρα μέσα στον κόσμο στο πραγματικό

Καιρός + πρόγνωση καιρού Minakuchichō-matoba

Πρωτοχρονιά 2027
70ημέρες 01h 52min 24s

Τι ώρα είναι στην πόλη Minakuchichō-matoba;

Η τρέχουσα ώρα στην πόλη Minakuchichō-matoba εμφανίζεται παραπάνω σε πραγματικό χρόνο, με ακρίβεια δευτερολέπτου, συγχρονισμένη μέσω NTP με διακομιστές ώρας αναφοράς. Η πόλη Minakuchichō-matoba βρίσκεται στη χώρα Ιαπωνία, στη ζώνη ώρας Asia/Tokyo. Η πόλη Minakuchichō-matoba δεν αλλάζει ώρα μέσα στο έτος: η τοπική ώρα είναι πάντα UTC +9:00.

Διαφορά ώρας με Αθήνα: +6:00 αυτή τη στιγμή. Όταν στην Αθήνα είναι 12:00, στην πόλη Minakuchichō-matoba είναι 18:00.

Ζώνη ώρας και αλλαγή ώρας: Minakuchichō-matoba

Ζώνη ώραςAsia/Tokyo
Διαφορά από UTC τώραUTC +9:00
Θερινή ώραΔεν εφαρμόζεται
Διαφορά με Αθήνα+6:00

Ανατολή και δύση του ήλιου σήμερα: Minakuchichō-matoba

Σήμερα, 23 Οκτωβρίου 2026, στην πόλη Minakuchichō-matoba ο ήλιος ανατέλλει στις 06:07 και δύει στις 17:11 (τοπική ώρα), με 11 h 04 min ημέρας. Το ηλιακό μεσημέρι είναι στις 11:39.

Περισσότερα για την πόλη Minakuchichō-matoba

Δείτε τη θέση και τις συντεταγμένες GPS της πόλης Minakuchichō-matoba, τις ώρες ανατολής και δύσης του ήλιου και τη φάση της σελήνης, πρακτικές πληροφορίες για τη χώρα (τηλεφωνικός κωδικός, νόμισμα, γλώσσες) και τη διαφορά ώρας μεταξύ της πόλης Minakuchichō-matoba και οποιασδήποτε άλλης πόλης. Το παγκόσμιο ρολόι δείχνει την ώρα σε όλες τις πρωτεύουσες.

Συχνές ερωτήσεις για την ώρα στην πόλη Minakuchichō-matoba

Τι ώρα είναι τώρα στην πόλη Minakuchichō-matoba;

Η τρέχουσα ώρα στην πόλη Minakuchichō-matoba εμφανίζεται στην κορυφή αυτής της σελίδας, σε πραγματικό χρόνο και με ακρίβεια δευτερολέπτου, στη ζώνη ώρας Asia/Tokyo.

Ποια είναι η διαφορά ώρας μεταξύ Minakuchichō-matoba και Αθήνα;

Διαφορά ώρας με Αθήνα: +6:00 αυτή τη στιγμή. Όταν στην Αθήνα είναι 12:00, στην πόλη Minakuchichō-matoba είναι 18:00.

Αλλάζει ώρα η πόλη Minakuchichō-matoba το καλοκαίρι;

Η πόλη Minakuchichō-matoba δεν αλλάζει ώρα μέσα στο έτος: η τοπική ώρα είναι πάντα UTC +9:00.

Τι ώρα ανατέλλει ο ήλιος σήμερα στην πόλη Minakuchichō-matoba;

Σήμερα, 23 Οκτωβρίου 2026, στην πόλη Minakuchichō-matoba ο ήλιος ανατέλλει στις 06:07 και δύει στις 17:11 (τοπική ώρα), με 11 h 04 min ημέρας. Το ηλιακό μεσημέρι είναι στις 11:39.

Défiler vers le haut