Τρέχουσα ώρα σε όλες τις χώρες του κόσμου

Mohafazat Aakkâr
Synchronisation via 3669...
Mohafazat Aakkâr

Δείτε το Mohafazat Aakkâr στο χάρτη

Χρόνος Mohafazat Aakkâr - Διαφορά ώρας - Ώρα μέσα στον κόσμο στο πραγματικό

Καιρός + πρόγνωση καιρού Mohafazat Aakkâr

Πρωτοχρονιά 2027
97ημέρες 15h 28min 17s

Τι ώρα είναι στην πόλη Mohafazat Aakkâr;

Η τρέχουσα ώρα στην πόλη Mohafazat Aakkâr εμφανίζεται παραπάνω σε πραγματικό χρόνο, με ακρίβεια δευτερολέπτου, συγχρονισμένη μέσω NTP με διακομιστές ώρας αναφοράς. Η πόλη Mohafazat Aakkâr βρίσκεται στη χώρα Λίβανος, στη ζώνη ώρας Asia/Beirut. Αυτή τη στιγμή στην πόλη Mohafazat Aakkâr ισχύει η θερινή ώρα: η τοπική ώρα είναι UTC +3:00. Η επόμενη αλλαγή ώρας στην πόλη Mohafazat Aakkâr θα γίνει στις 24 Οκτωβρίου 2026: τα ρολόγια πηγαίνουν μία ώρα πίσω.

Η πόλη Mohafazat Aakkâr έχει αυτή τη στιγμή την ίδια ώρα με Αθήνα.

Ζώνη ώρας και αλλαγή ώρας: Mohafazat Aakkâr

Ζώνη ώραςAsia/Beirut
Διαφορά από UTC τώραUTC +3:00
Θερινή ώραΝαι, σε ισχύ αυτή τη στιγμή
Επόμενη αλλαγή ώρας24 Οκτωβρίου 2026
Διαφορά με Αθήνα0

Ανατολή και δύση του ήλιου σήμερα: Mohafazat Aakkâr

Σήμερα, 25 Σεπτεμβρίου 2026, στην πόλη Mohafazat Aakkâr ο ήλιος ανατέλλει στις 06:25 και δύει στις 18:28 (τοπική ώρα), με 12 h 03 min ημέρας. Το ηλιακό μεσημέρι είναι στις 12:27.

Περισσότερα για την πόλη Mohafazat Aakkâr

Δείτε τη θέση και τις συντεταγμένες GPS της πόλης Mohafazat Aakkâr, τις ώρες ανατολής και δύσης του ήλιου και τη φάση της σελήνης, πρακτικές πληροφορίες για τη χώρα (τηλεφωνικός κωδικός, νόμισμα, γλώσσες) και τη διαφορά ώρας μεταξύ της πόλης Mohafazat Aakkâr και οποιασδήποτε άλλης πόλης. Το παγκόσμιο ρολόι δείχνει την ώρα σε όλες τις πρωτεύουσες.

Συχνές ερωτήσεις για την ώρα στην πόλη Mohafazat Aakkâr

Τι ώρα είναι τώρα στην πόλη Mohafazat Aakkâr;

Η τρέχουσα ώρα στην πόλη Mohafazat Aakkâr εμφανίζεται στην κορυφή αυτής της σελίδας, σε πραγματικό χρόνο και με ακρίβεια δευτερολέπτου, στη ζώνη ώρας Asia/Beirut.

Ποια είναι η διαφορά ώρας μεταξύ Mohafazat Aakkâr και Αθήνα;

Η πόλη Mohafazat Aakkâr έχει αυτή τη στιγμή την ίδια ώρα με Αθήνα.

Αλλάζει ώρα η πόλη Mohafazat Aakkâr το καλοκαίρι;

Αυτή τη στιγμή στην πόλη Mohafazat Aakkâr ισχύει η θερινή ώρα: η τοπική ώρα είναι UTC +3:00. Η επόμενη αλλαγή ώρας στην πόλη Mohafazat Aakkâr θα γίνει στις 24 Οκτωβρίου 2026: τα ρολόγια πηγαίνουν μία ώρα πίσω.

Τι ώρα ανατέλλει ο ήλιος σήμερα στην πόλη Mohafazat Aakkâr;

Σήμερα, 25 Σεπτεμβρίου 2026, στην πόλη Mohafazat Aakkâr ο ήλιος ανατέλλει στις 06:25 και δύει στις 18:28 (τοπική ώρα), με 12 h 03 min ημέρας. Το ηλιακό μεσημέρι είναι στις 12:27.

Retour en haut