Τρέχουσα ώρα σε όλες τις χώρες του κόσμου

Ntoroko District
Synchronisation via 3669...
Ntoroko District

Δείτε το Ntoroko District στο χάρτη

Χρόνος Ntoroko District - Διαφορά ώρας - Ώρα μέσα στον κόσμο στο πραγματικό

Καιρός + πρόγνωση καιρού Ntoroko District

Πρωτοχρονιά 2027
68ημέρες 05h 49min 52s

Τι ώρα είναι στην πόλη Ntoroko District;

Η τρέχουσα ώρα στην πόλη Ntoroko District εμφανίζεται παραπάνω σε πραγματικό χρόνο, με ακρίβεια δευτερολέπτου, συγχρονισμένη μέσω NTP με διακομιστές ώρας αναφοράς. Η πόλη Ntoroko District βρίσκεται στη χώρα Ουγκάντα, στη ζώνη ώρας Africa/Kampala. Η πόλη Ntoroko District δεν αλλάζει ώρα μέσα στο έτος: η τοπική ώρα είναι πάντα UTC +3:00.

Η πόλη Ntoroko District έχει αυτή τη στιγμή την ίδια ώρα με Αθήνα.

Ζώνη ώρας και αλλαγή ώρας: Ntoroko District

Ζώνη ώραςAfrica/Kampala
Διαφορά από UTC τώραUTC +3:00
Θερινή ώραΔεν εφαρμόζεται
Διαφορά με Αθήνα0

Ανατολή και δύση του ήλιου σήμερα: Ntoroko District

Σήμερα, 24 Οκτωβρίου 2026, στην πόλη Ntoroko District ο ήλιος ανατέλλει στις 06:40 και δύει στις 18:45 (τοπική ώρα), με 12 h 05 min ημέρας. Το ηλιακό μεσημέρι είναι στις 12:42.

Περισσότερα για την πόλη Ntoroko District

Δείτε τη θέση και τις συντεταγμένες GPS της πόλης Ntoroko District, τις ώρες ανατολής και δύσης του ήλιου και τη φάση της σελήνης, πρακτικές πληροφορίες για τη χώρα (τηλεφωνικός κωδικός, νόμισμα, γλώσσες) και τη διαφορά ώρας μεταξύ της πόλης Ntoroko District και οποιασδήποτε άλλης πόλης. Το παγκόσμιο ρολόι δείχνει την ώρα σε όλες τις πρωτεύουσες.

Συχνές ερωτήσεις για την ώρα στην πόλη Ntoroko District

Τι ώρα είναι τώρα στην πόλη Ntoroko District;

Η τρέχουσα ώρα στην πόλη Ntoroko District εμφανίζεται στην κορυφή αυτής της σελίδας, σε πραγματικό χρόνο και με ακρίβεια δευτερολέπτου, στη ζώνη ώρας Africa/Kampala.

Ποια είναι η διαφορά ώρας μεταξύ Ntoroko District και Αθήνα;

Η πόλη Ntoroko District έχει αυτή τη στιγμή την ίδια ώρα με Αθήνα.

Αλλάζει ώρα η πόλη Ntoroko District το καλοκαίρι;

Η πόλη Ntoroko District δεν αλλάζει ώρα μέσα στο έτος: η τοπική ώρα είναι πάντα UTC +3:00.

Τι ώρα ανατέλλει ο ήλιος σήμερα στην πόλη Ntoroko District;

Σήμερα, 24 Οκτωβρίου 2026, στην πόλη Ntoroko District ο ήλιος ανατέλλει στις 06:40 και δύει στις 18:45 (τοπική ώρα), με 12 h 05 min ημέρας. Το ηλιακό μεσημέρι είναι στις 12:42.

Défiler vers le haut