Τρέχουσα ώρα σε όλες τις χώρες του κόσμου

Region Midtjylland
Synchronisation via 3669...
Region Midtjylland

Δείτε το Region Midtjylland στο χάρτη

Χρόνος Region Midtjylland - Διαφορά ώρας - Ώρα μέσα στον κόσμο στο πραγματικό

Καιρός + πρόγνωση καιρού Region Midtjylland

Πρωτοχρονιά 2027
71ημέρες 23h 49min 30s

Τι ώρα είναι στην πόλη Region Midtjylland;

Η τρέχουσα ώρα στην πόλη Region Midtjylland εμφανίζεται παραπάνω σε πραγματικό χρόνο, με ακρίβεια δευτερολέπτου, συγχρονισμένη μέσω NTP με διακομιστές ώρας αναφοράς. Η πόλη Region Midtjylland βρίσκεται στη χώρα Δανία, στη ζώνη ώρας Europe/Copenhagen. Αυτή τη στιγμή στην πόλη Region Midtjylland ισχύει η θερινή ώρα: η τοπική ώρα είναι UTC +2:00. Η επόμενη αλλαγή ώρας στην πόλη Region Midtjylland θα γίνει στις 25 Οκτωβρίου 2026: τα ρολόγια πηγαίνουν μία ώρα πίσω.

Διαφορά ώρας με Αθήνα: −1:00 αυτή τη στιγμή. Όταν στην Αθήνα είναι 12:00, στην πόλη Region Midtjylland είναι 11:00.

Ζώνη ώρας και αλλαγή ώρας: Region Midtjylland

Ζώνη ώραςEurope/Copenhagen
Διαφορά από UTC τώραUTC +2:00
Θερινή ώραΝαι, σε ισχύ αυτή τη στιγμή
Επόμενη αλλαγή ώρας25 Οκτωβρίου 2026
Διαφορά με Αθήνα−1:00

Ανατολή και δύση του ήλιου σήμερα: Region Midtjylland

Σήμερα, 21 Οκτωβρίου 2026, στην πόλη Region Midtjylland ο ήλιος ανατέλλει στις 08:06 και δύει στις 18:07 (τοπική ώρα), με 10 h 01 min ημέρας. Το ηλιακό μεσημέρι είναι στις 13:06.

Περισσότερα για την πόλη Region Midtjylland

Δείτε τη θέση και τις συντεταγμένες GPS της πόλης Region Midtjylland, τις ώρες ανατολής και δύσης του ήλιου και τη φάση της σελήνης, πρακτικές πληροφορίες για τη χώρα (τηλεφωνικός κωδικός, νόμισμα, γλώσσες) και τη διαφορά ώρας μεταξύ της πόλης Region Midtjylland και οποιασδήποτε άλλης πόλης. Το παγκόσμιο ρολόι δείχνει την ώρα σε όλες τις πρωτεύουσες.

Συχνές ερωτήσεις για την ώρα στην πόλη Region Midtjylland

Τι ώρα είναι τώρα στην πόλη Region Midtjylland;

Η τρέχουσα ώρα στην πόλη Region Midtjylland εμφανίζεται στην κορυφή αυτής της σελίδας, σε πραγματικό χρόνο και με ακρίβεια δευτερολέπτου, στη ζώνη ώρας Europe/Copenhagen.

Ποια είναι η διαφορά ώρας μεταξύ Region Midtjylland και Αθήνα;

Διαφορά ώρας με Αθήνα: −1:00 αυτή τη στιγμή. Όταν στην Αθήνα είναι 12:00, στην πόλη Region Midtjylland είναι 11:00.

Αλλάζει ώρα η πόλη Region Midtjylland το καλοκαίρι;

Αυτή τη στιγμή στην πόλη Region Midtjylland ισχύει η θερινή ώρα: η τοπική ώρα είναι UTC +2:00. Η επόμενη αλλαγή ώρας στην πόλη Region Midtjylland θα γίνει στις 25 Οκτωβρίου 2026: τα ρολόγια πηγαίνουν μία ώρα πίσω.

Τι ώρα ανατέλλει ο ήλιος σήμερα στην πόλη Region Midtjylland;

Σήμερα, 21 Οκτωβρίου 2026, στην πόλη Region Midtjylland ο ήλιος ανατέλλει στις 08:06 και δύει στις 18:07 (τοπική ώρα), με 10 h 01 min ημέρας. Το ηλιακό μεσημέρι είναι στις 13:06.

Défiler vers le haut