Τρέχουσα ώρα σε όλες τις χώρες του κόσμου

Sete Lagoas
Synchronisation via 3669...
Sete Lagoas

Δείτε το Sete Lagoas στο χάρτη

Χρόνος Sete Lagoas - Διαφορά ώρας - Ώρα μέσα στον κόσμο στο πραγματικό

Καιρός + πρόγνωση καιρού Sete Lagoas

Πρωτοχρονιά 2027
69ημέρες 09h 29min 39s

Τι ώρα είναι στην πόλη Sete Lagoas;

Η τρέχουσα ώρα στην πόλη Sete Lagoas εμφανίζεται παραπάνω σε πραγματικό χρόνο, με ακρίβεια δευτερολέπτου, συγχρονισμένη μέσω NTP με διακομιστές ώρας αναφοράς. Η πόλη Sete Lagoas βρίσκεται στη χώρα Βραζιλία, στη ζώνη ώρας America/Sao_Paulo. Η πόλη Sete Lagoas δεν αλλάζει ώρα μέσα στο έτος: η τοπική ώρα είναι πάντα UTC −3:00.

Διαφορά ώρας με Αθήνα: −6:00 αυτή τη στιγμή. Όταν στην Αθήνα είναι 12:00, στην πόλη Sete Lagoas είναι 06:00.

Ζώνη ώρας και αλλαγή ώρας: Sete Lagoas

Ζώνη ώραςAmerica/Sao_Paulo
Διαφορά από UTC τώραUTC −3:00
Θερινή ώραΔεν εφαρμόζεται
Διαφορά με Αθήνα−6:00

Ανατολή και δύση του ήλιου σήμερα: Sete Lagoas

Σήμερα, 23 Οκτωβρίου 2026, στην πόλη Sete Lagoas ο ήλιος ανατέλλει στις 05:21 και δύει στις 18:01 (τοπική ώρα), με 12 h 41 min ημέρας. Το ηλιακό μεσημέρι είναι στις 11:41.

Περισσότερα για την πόλη Sete Lagoas

Δείτε τη θέση και τις συντεταγμένες GPS της πόλης Sete Lagoas, τις ώρες ανατολής και δύσης του ήλιου και τη φάση της σελήνης, πρακτικές πληροφορίες για τη χώρα (τηλεφωνικός κωδικός, νόμισμα, γλώσσες) και τη διαφορά ώρας μεταξύ της πόλης Sete Lagoas και οποιασδήποτε άλλης πόλης. Το παγκόσμιο ρολόι δείχνει την ώρα σε όλες τις πρωτεύουσες.

Συχνές ερωτήσεις για την ώρα στην πόλη Sete Lagoas

Τι ώρα είναι τώρα στην πόλη Sete Lagoas;

Η τρέχουσα ώρα στην πόλη Sete Lagoas εμφανίζεται στην κορυφή αυτής της σελίδας, σε πραγματικό χρόνο και με ακρίβεια δευτερολέπτου, στη ζώνη ώρας America/Sao_Paulo.

Ποια είναι η διαφορά ώρας μεταξύ Sete Lagoas και Αθήνα;

Διαφορά ώρας με Αθήνα: −6:00 αυτή τη στιγμή. Όταν στην Αθήνα είναι 12:00, στην πόλη Sete Lagoas είναι 06:00.

Αλλάζει ώρα η πόλη Sete Lagoas το καλοκαίρι;

Η πόλη Sete Lagoas δεν αλλάζει ώρα μέσα στο έτος: η τοπική ώρα είναι πάντα UTC −3:00.

Τι ώρα ανατέλλει ο ήλιος σήμερα στην πόλη Sete Lagoas;

Σήμερα, 23 Οκτωβρίου 2026, στην πόλη Sete Lagoas ο ήλιος ανατέλλει στις 05:21 και δύει στις 18:01 (τοπική ώρα), με 12 h 41 min ημέρας. Το ηλιακό μεσημέρι είναι στις 11:41.

Défiler vers le haut