Τρέχουσα ώρα σε όλες τις χώρες του κόσμου

Vilassar de Mar
Synchronisation via 3669...
Vilassar de Mar

Δείτε το Vilassar de Mar στο χάρτη

Χρόνος Vilassar de Mar - Διαφορά ώρας - Ώρα μέσα στον κόσμο στο πραγματικό

Καιρός + πρόγνωση καιρού Vilassar de Mar

Πρωτοχρονιά 2027
67ημέρες 16h 48min 54s

Τι ώρα είναι στην πόλη Vilassar de Mar;

Η τρέχουσα ώρα στην πόλη Vilassar de Mar εμφανίζεται παραπάνω σε πραγματικό χρόνο, με ακρίβεια δευτερολέπτου, συγχρονισμένη μέσω NTP με διακομιστές ώρας αναφοράς. Η πόλη Vilassar de Mar βρίσκεται στη χώρα Ισπανία, στη ζώνη ώρας Europe/Madrid. Αυτή τη στιγμή στην πόλη Vilassar de Mar ισχύει η χειμερινή ώρα: η τοπική ώρα είναι UTC +1:00. Η επόμενη αλλαγή ώρας στην πόλη Vilassar de Mar θα γίνει στις 28 Μαρτίου 2027: τα ρολόγια πηγαίνουν μία ώρα μπροστά.

Διαφορά ώρας με Αθήνα: −1:00 αυτή τη στιγμή. Όταν στην Αθήνα είναι 12:00, στην πόλη Vilassar de Mar είναι 11:00.

Ζώνη ώρας και αλλαγή ώρας: Vilassar de Mar

Ζώνη ώραςEurope/Madrid
Διαφορά από UTC τώραUTC +1:00
Θερινή ώραΌχι, ισχύει η χειμερινή ώρα
Επόμενη αλλαγή ώρας28 Μαρτίου 2027
Διαφορά με Αθήνα−1:00

Ανατολή και δύση του ήλιου σήμερα: Vilassar de Mar

Σήμερα, 25 Οκτωβρίου 2026, στην πόλη Vilassar de Mar ο ήλιος ανατέλλει στις 07:13 και δύει στις 17:55 (τοπική ώρα), με 10 h 41 min ημέρας. Το ηλιακό μεσημέρι είναι στις 12:34.

Περισσότερα για την πόλη Vilassar de Mar

Δείτε τη θέση και τις συντεταγμένες GPS της πόλης Vilassar de Mar, τις ώρες ανατολής και δύσης του ήλιου και τη φάση της σελήνης, πρακτικές πληροφορίες για τη χώρα (τηλεφωνικός κωδικός, νόμισμα, γλώσσες) και τη διαφορά ώρας μεταξύ της πόλης Vilassar de Mar και οποιασδήποτε άλλης πόλης. Το παγκόσμιο ρολόι δείχνει την ώρα σε όλες τις πρωτεύουσες.

Συχνές ερωτήσεις για την ώρα στην πόλη Vilassar de Mar

Τι ώρα είναι τώρα στην πόλη Vilassar de Mar;

Η τρέχουσα ώρα στην πόλη Vilassar de Mar εμφανίζεται στην κορυφή αυτής της σελίδας, σε πραγματικό χρόνο και με ακρίβεια δευτερολέπτου, στη ζώνη ώρας Europe/Madrid.

Ποια είναι η διαφορά ώρας μεταξύ Vilassar de Mar και Αθήνα;

Διαφορά ώρας με Αθήνα: −1:00 αυτή τη στιγμή. Όταν στην Αθήνα είναι 12:00, στην πόλη Vilassar de Mar είναι 11:00.

Αλλάζει ώρα η πόλη Vilassar de Mar το καλοκαίρι;

Αυτή τη στιγμή στην πόλη Vilassar de Mar ισχύει η χειμερινή ώρα: η τοπική ώρα είναι UTC +1:00. Η επόμενη αλλαγή ώρας στην πόλη Vilassar de Mar θα γίνει στις 28 Μαρτίου 2027: τα ρολόγια πηγαίνουν μία ώρα μπροστά.

Τι ώρα ανατέλλει ο ήλιος σήμερα στην πόλη Vilassar de Mar;

Σήμερα, 25 Οκτωβρίου 2026, στην πόλη Vilassar de Mar ο ήλιος ανατέλλει στις 07:13 και δύει στις 17:55 (τοπική ώρα), με 10 h 41 min ημέρας. Το ηλιακό μεσημέρι είναι στις 12:34.

Défiler vers le haut