Τρέχουσα ώρα σε όλες τις χώρες του κόσμου

Āsbe Teferī
Synchronisation via 3669...
Āsbe Teferī

Δείτε το Āsbe Teferī στο χάρτη

Χρόνος Āsbe Teferī - Διαφορά ώρας - Ώρα μέσα στον κόσμο στο πραγματικό

Καιρός + πρόγνωση καιρού Āsbe Teferī

Πρωτοχρονιά 2027
67ημέρες 19h 24min 37s

Τι ώρα είναι στην πόλη Āsbe Teferī;

Η τρέχουσα ώρα στην πόλη Āsbe Teferī εμφανίζεται παραπάνω σε πραγματικό χρόνο, με ακρίβεια δευτερολέπτου, συγχρονισμένη μέσω NTP με διακομιστές ώρας αναφοράς. Η πόλη Āsbe Teferī βρίσκεται στη χώρα Αιθιοπία, στη ζώνη ώρας Africa/Addis_Ababa. Η πόλη Āsbe Teferī δεν αλλάζει ώρα μέσα στο έτος: η τοπική ώρα είναι πάντα UTC +3:00.

Διαφορά ώρας με Αθήνα: +1:00 αυτή τη στιγμή. Όταν στην Αθήνα είναι 12:00, στην πόλη Āsbe Teferī είναι 13:00.

Ζώνη ώρας και αλλαγή ώρας: Āsbe Teferī

Ζώνη ώραςAfrica/Addis_Ababa
Διαφορά από UTC τώραUTC +3:00
Θερινή ώραΔεν εφαρμόζεται
Διαφορά με Αθήνα+1:00

Ανατολή και δύση του ήλιου σήμερα: Āsbe Teferī

Σήμερα, 25 Οκτωβρίου 2026, στην πόλη Āsbe Teferī ο ήλιος ανατέλλει στις 06:04 και δύει στις 17:56 (τοπική ώρα), με 11 h 51 min ημέρας. Το ηλιακό μεσημέρι είναι στις 12:00.

Περισσότερα για την πόλη Āsbe Teferī

Δείτε τη θέση και τις συντεταγμένες GPS της πόλης Āsbe Teferī, τις ώρες ανατολής και δύσης του ήλιου και τη φάση της σελήνης, πρακτικές πληροφορίες για τη χώρα (τηλεφωνικός κωδικός, νόμισμα, γλώσσες) και τη διαφορά ώρας μεταξύ της πόλης Āsbe Teferī και οποιασδήποτε άλλης πόλης. Το παγκόσμιο ρολόι δείχνει την ώρα σε όλες τις πρωτεύουσες.

Συχνές ερωτήσεις για την ώρα στην πόλη Āsbe Teferī

Τι ώρα είναι τώρα στην πόλη Āsbe Teferī;

Η τρέχουσα ώρα στην πόλη Āsbe Teferī εμφανίζεται στην κορυφή αυτής της σελίδας, σε πραγματικό χρόνο και με ακρίβεια δευτερολέπτου, στη ζώνη ώρας Africa/Addis_Ababa.

Ποια είναι η διαφορά ώρας μεταξύ Āsbe Teferī και Αθήνα;

Διαφορά ώρας με Αθήνα: +1:00 αυτή τη στιγμή. Όταν στην Αθήνα είναι 12:00, στην πόλη Āsbe Teferī είναι 13:00.

Αλλάζει ώρα η πόλη Āsbe Teferī το καλοκαίρι;

Η πόλη Āsbe Teferī δεν αλλάζει ώρα μέσα στο έτος: η τοπική ώρα είναι πάντα UTC +3:00.

Τι ώρα ανατέλλει ο ήλιος σήμερα στην πόλη Āsbe Teferī;

Σήμερα, 25 Οκτωβρίου 2026, στην πόλη Āsbe Teferī ο ήλιος ανατέλλει στις 06:04 και δύει στις 17:56 (τοπική ώρα), με 11 h 51 min ημέρας. Το ηλιακό μεσημέρι είναι στις 12:00.

Défiler vers le haut